Brána Beskyd

Nachází se ve Frýdlantu nad Ostravicí pod Bald mountain

Tenis

Součástí penzionu je tenisový kurt. Případně je možno využít sousední tenisový areál s kompletním klubovým zařízením, včetně servisu a výplně raket.

Turistika

Beskydy nabízejí množství zajímavých turistických cílů. Z blízkých například Lysá hora, či Smrk, nebo krásné Ostravické vodopády, které jsou od penzionu dosažitelné půl hodinovou procházkou podél řeky Ostravice. Ze vzdálenějších horských cílů můžete navštívit např. Pustevny nebo nižší vrchol na opačné straně Beskyd, méně náročnější trasa, vhodná i pro malé děti, chata Prašivá.

Aquapark

Pro horké letní dny nebo odpočinek po náročné tůře můžete využít koupaliště, které se nachází přibližně 150m od penzionu. Vaše unavené svaly uvolníte ve vyhřívaném venkovním bazénu, zatímco vaše děti mohou využít tobogán a dětské brouzdaliště.

Hala

Pokud si chcete zahrát badminton, nohejbal, volejbal, stolní tenis apod., všechno toto nabízí víceúčelová hala hned přes cestu od penzionu.

Lyžování

Pokud vaše srdce oslovilo lyžování či snowboarding, nebo holdujete jiným zimním sportům, do půl hodiny dojedete autem do lyžařských středisek Bílá nebo Gruň. Případně hned za rohem (10min autem) dojedete na sjezdovky Malenovice nebo na sjezdovku Opálená na Čeladné.

a